Akyra2Rpg
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Akyra2Rpg

Forumu' este creat pentru cei pasionatii de samp !! Noi o fim aici ca sa va ajutam mai ales pe cei incepatorii
 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cuvinte-cheie
Ultimele subiecte
» Cerere Admin KingMen99
Cerere Helper - Massive Icon_minitimeLun Feb 27, 2017 5:23 pm Scris de verincarazvan1

» Lider Grove Street.
Cerere Helper - Massive Icon_minitimeSam Feb 25, 2017 5:16 pm Scris de Ionut4k2

» Cerere Admin KingMen99
Cerere Helper - Massive Icon_minitimeSam Feb 25, 2017 7:43 am Scris de Cristi

» Cerere Admin >> Coco
Cerere Helper - Massive Icon_minitimeVin Feb 24, 2017 11:22 pm Scris de Cristi

» Cerere Admin KingMen99
Cerere Helper - Massive Icon_minitimeVin Feb 24, 2017 11:21 pm Scris de Cristi

» Aplicatie Admin By DeckS
Cerere Helper - Massive Icon_minitimeVin Feb 24, 2017 11:19 pm Scris de Cristi

» Cerere admin Nicku.05
Cerere Helper - Massive Icon_minitimeVin Feb 24, 2017 9:42 pm Scris de Cristi

» Lider Ballas
Cerere Helper - Massive Icon_minitimeVin Feb 24, 2017 9:15 pm Scris de Cristi

» Helper-ElecTr0
Cerere Helper - Massive Icon_minitimeVin Feb 24, 2017 9:11 pm Scris de Cristi

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Cei mai activi postatori ai lunii
Niciun utilizator

 

 Cerere Helper - Massive

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Massive




Mesaje : 1
Data de înscriere : 24/02/2017

Cerere Helper - Massive Empty
MesajSubiect: Cerere Helper - Massive   Cerere Helper - Massive Icon_minitimeVin Feb 24, 2017 7:18 pm

Nickname pe server: Ma numes Massive.
Ore jucate: Am din pacate 0 ore jucate.
Cea mai mare realizare pe server: Pentru mine cea mai mare realizare pe server a fost sa ma inregistrez. lol!
De ce crezi ca meriti helper:Eu pot perita Helper deaorece pot sa ajut playerii in felul meu si am activitate zilnica (Bine acum doar m-am inregistrat insa o sa am lol! ) Vreau sa fac ceva cu helperii de astazi care nu sunt activi la NR si playerii asteapta cu nerabdare sa fie ajutati. Vreau sa schimb asta si sa fac un server care toti playerii trebuie ajutati de catre Helperi.
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?:Pot juca minim 4-5 ore pe zi.
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de helper?: Vreau sa abgradez un Grad pana ajung la Gradul de Administrator si cu NR-urile impresionate pe care o sa dau pe spate Fondatorii serverului .
Cu ce esti diferit fata de alti playeri?: Eu cred ca sunt diferit deaorece stiu niste chestii foarte importante care majoritatea jucatorilor de SA:MP nu stiu . Si vreau sa informez toti playerii cu intrebarile sale .
Link Facebook: Imi pare rau, insa tatal meu nu imi da voie sa dau un Link de Facebook la niste oameni necunosctuti.

Ai fost banat vreodata? Daca da, specifica toate banurile: Nu , nu am fost banat niciodata.
Ai primit vreodata warn sau jail? Daca da, de ce?: Nu

Varsta reala: Am 20 de ani. Aproape lol!
Ce alte jocuri mai joci?: Mai joc Minecraft , CS:GO , Gta V si multe altele , insa jocul meu favorit este GTA San Andreas MultiPlayer(SA:MP)
Ce vei face dupa terminarea liceului?:Pai am terminat deja liceul , sunt la facultatea de Turism si incerc sa fiu cat mai politicos.

In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo?: Nu am fost in nici-o factiune.


Daca un player te intreaba cum da rob, ce ii raspunzi?: Trebuie sa ai 10/20 sau 15/20 sau 20/20 Rob Points , sa mergi intr-un busniess si sa folosesti comanda [/rob]. Acum ai primit wanted 6 , trebuie sa mergi la checkpointuri pentru a primii bani. AI GRIJA POLITIA este in urmele tale.
Daca un player intreaba cum face bani repede, ce ii raspunzi?: Poti sa muncesti la joburile noastra depe server [/jobs] . Eu iti recomanda jobul ''Fisher'' .
Daca un player intreaba cum face un clan, ce ii raspunzi?: Trebuie sa ai 100 Preimium Points si sa dai [/shop] -> Create Clan. Acolo trebuie sa-ti alegi Numele clanului si TAG-ul sau.
Ce pedeapsa se acorda pentru DM cu hunter ca politist?: Se acord Faction Warn si Warn de la administratori.
Sus In jos
Keed

Keed


Mesaje : 4
Data de înscriere : 13/02/2017

Cerere Helper - Massive Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Helper - Massive   Cerere Helper - Massive Icon_minitimeVin Feb 24, 2017 7:21 pm

Respins gramatica varza.
Sus In jos
 
Cerere Helper - Massive
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Akyra2Rpg :: Prima categorie :: Akyra2rpg :: Aplicatii Helper-
Mergi direct la: