Akyra2Rpg
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Akyra2Rpg

Forumu' este creat pentru cei pasionatii de samp !! Noi o fim aici ca sa va ajutam mai ales pe cei incepatorii
 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cuvinte-cheie
Ultimele subiecte
» Cerere Admin KingMen99
Cerere helper Andrei.Nr1. Icon_minitimeLun Feb 27, 2017 5:23 pm Scris de verincarazvan1

» Lider Grove Street.
Cerere helper Andrei.Nr1. Icon_minitimeSam Feb 25, 2017 5:16 pm Scris de Ionut4k2

» Cerere Admin KingMen99
Cerere helper Andrei.Nr1. Icon_minitimeSam Feb 25, 2017 7:43 am Scris de Cristi

» Cerere Admin >> Coco
Cerere helper Andrei.Nr1. Icon_minitimeVin Feb 24, 2017 11:22 pm Scris de Cristi

» Cerere Admin KingMen99
Cerere helper Andrei.Nr1. Icon_minitimeVin Feb 24, 2017 11:21 pm Scris de Cristi

» Aplicatie Admin By DeckS
Cerere helper Andrei.Nr1. Icon_minitimeVin Feb 24, 2017 11:19 pm Scris de Cristi

» Cerere admin Nicku.05
Cerere helper Andrei.Nr1. Icon_minitimeVin Feb 24, 2017 9:42 pm Scris de Cristi

» Lider Ballas
Cerere helper Andrei.Nr1. Icon_minitimeVin Feb 24, 2017 9:15 pm Scris de Cristi

» Helper-ElecTr0
Cerere helper Andrei.Nr1. Icon_minitimeVin Feb 24, 2017 9:11 pm Scris de Cristi

Martie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Cei mai activi postatori ai lunii
Niciun utilizator

 

 Cerere helper Andrei.Nr1.

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Andrei.Nr1




Mesaje : 4
Data de înscriere : 24/02/2017

Cerere helper Andrei.Nr1. Empty
MesajSubiect: Cerere helper Andrei.Nr1.   Cerere helper Andrei.Nr1. Icon_minitimeVin Feb 24, 2017 6:55 pm

Nickname pe server:Andrei.Nr1.
Ore jucate:Momentan am 0, dar pe baza veche aveam ceva ore.
Cea mai mare realizare pe server:Cand am avut lider National Guard.
De ce crezi ca meriti helper:Deoarece am experienta, vreau sa ajut Staff-ul sa aiba succes, vreau sa ajut playerii noi chiar si pe cei care au nevoie de ajutor.
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?:3-4 ore.
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de helper?:Sa fiu cel mai activ din staff si sa ajut cat mai multi playeri.
Cu ce esti diferit fata de alti playeri?:Nu zic ca sunt mai diferit decat ceilalti. Doar ca am respectul necesar.

Ai fost banat vreodata? Daca da, specifica toate banurile:Nu, nu am fost banat.
Ai primit vreodata warn sau jail? Daca da, de ce?:Nu, nu am avut nicio sanctiune.

Varsta reala:Am varsta de 15 ani.
Ce alte jocuri mai joci?:ETS2, CSGO si LOL. Samp-ul este preferatul meu.
Ce vei face dupa terminarea liceului?:Nustiu, mai am pana atunci, dar as vrea sa ma axez pe medicina sau calculatoare.

In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo?:Am fost doar intr-o factiune unde am fost lider la NG 1 zi.
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? De ce ai parasit factiunea?:Am fost doar intr-o factiune.
Cu ce se ocupa un helper?Un helper se ocupa cu ajutatul playeriilor care au nevoie de ajutor si cu /n-uri.

Daca un player te intreaba cum da rob, ce ii raspunzi?:Pentru a da un rob trebuie sa ai 10/10 rob points sau daca obtii cont premium trebuie sa ai doar 8/8. Odata ce ai acele puncte intra intr-un business si foloseste comanda /rob.
Daca un player intreaba cum face bani repede, ce ii raspunzi?:Pentru a face banii cat mai rapid poti muncii la unul din job-urile nostre sau ii poti inmultii la barbut.
Daca un player intreaba cum face un clan, ce ii raspunzi?:Pentru a creea un clan il poti cumpara din /shop daca detii 100 puncte premium.
Ce pedeapsa se acorda pentru DM cu hunter ca politist?:Pentru DM cu Hunter se pedepseste cu Warn.


Cererile cu raspunsuri de 2 cuvinte (ex: vreau helper pt ca imi place sa ajut playerii; merit helper pt ca sunt activ; daca iau helper o sa ajut playerii) sunt ignorate.
Playerii ce folosesc informatii false in aplicatie vor ramane fara helper si fara vreo sansa de a ajunge helper vreodata.
(!) Specifica toate ban-urile primite. Omiterea de ban-uri poate duce la pierderea functiei + 100FP daca vei primi functie si se va dovedi ca ai scris informatii false in aplicatie.
Sus In jos
Keed

Keed


Mesaje : 4
Data de înscriere : 13/02/2017

Cerere helper Andrei.Nr1. Empty
MesajSubiect: Re: Cerere helper Andrei.Nr1.   Cerere helper Andrei.Nr1. Icon_minitimeVin Feb 24, 2017 6:58 pm

Pro, lasa un reply cu link-ul de la fb-ul tau.
Sus In jos
Cristi
Admin
Cristi


Mesaje : 29
Data de înscriere : 13/02/2017

Cerere helper Andrei.Nr1. Empty
MesajSubiect: Re: Cerere helper Andrei.Nr1.   Cerere helper Andrei.Nr1. Icon_minitimeVin Feb 24, 2017 7:10 pm

Acceptat GG
Sus In jos
https://akyra2rpg.forumieren.com
Continut sponsorizat





Cerere helper Andrei.Nr1. Empty
MesajSubiect: Re: Cerere helper Andrei.Nr1.   Cerere helper Andrei.Nr1. Icon_minitime

Sus In jos
 
Cerere helper Andrei.Nr1.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere admin Andrei.Nr1
» Cerere helper - ClauSHIELD
» Cerere Helper -extazy
» Cerere Helper - Massive
» Cerere helper DiESEL.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Akyra2Rpg :: Prima categorie :: Akyra2rpg :: Aplicatii Helper-
Mergi direct la: