Akyra2Rpg
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Akyra2Rpg

Forumu' este creat pentru cei pasionatii de samp !! Noi o fim aici ca sa va ajutam mai ales pe cei incepatorii
 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cuvinte-cheie
Ultimele subiecte
» Cerere Admin KingMen99
Cerere helper - ClauSHIELD Icon_minitimeLun Feb 27, 2017 5:23 pm Scris de verincarazvan1

» Lider Grove Street.
Cerere helper - ClauSHIELD Icon_minitimeSam Feb 25, 2017 5:16 pm Scris de Ionut4k2

» Cerere Admin KingMen99
Cerere helper - ClauSHIELD Icon_minitimeSam Feb 25, 2017 7:43 am Scris de Cristi

» Cerere Admin >> Coco
Cerere helper - ClauSHIELD Icon_minitimeVin Feb 24, 2017 11:22 pm Scris de Cristi

» Cerere Admin KingMen99
Cerere helper - ClauSHIELD Icon_minitimeVin Feb 24, 2017 11:21 pm Scris de Cristi

» Aplicatie Admin By DeckS
Cerere helper - ClauSHIELD Icon_minitimeVin Feb 24, 2017 11:19 pm Scris de Cristi

» Cerere admin Nicku.05
Cerere helper - ClauSHIELD Icon_minitimeVin Feb 24, 2017 9:42 pm Scris de Cristi

» Lider Ballas
Cerere helper - ClauSHIELD Icon_minitimeVin Feb 24, 2017 9:15 pm Scris de Cristi

» Helper-ElecTr0
Cerere helper - ClauSHIELD Icon_minitimeVin Feb 24, 2017 9:11 pm Scris de Cristi

Martie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Cei mai activi postatori ai lunii
Niciun utilizator

 

 Cerere helper - ClauSHIELD

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
ClauSHIELD@SILENT




Mesaje : 1
Data de înscriere : 24/02/2017

Cerere helper - ClauSHIELD Empty
MesajSubiect: Cerere helper - ClauSHIELD   Cerere helper - ClauSHIELD Icon_minitimeVin Feb 24, 2017 6:47 pm

Nickname pe server:ClauSHIELD
Ore jucate:0
Cea mai mare realizare pe server:Nu stiu.
De ce crezi ca meriti helper:Vreau sa ma apuc calumea de server.
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?:5-6 ore daca ma apuc.
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de helper?:Sa ajut playerii.
Cu ce esti diferit fata de alti playeri?:Sunt activ.

Ai fost banat vreodata? Daca da, specifica toate banurile:Nu am fost banat.
Ai primit vreodata warn sau jail? Daca da, de ce?:Nu.

Varsta reala:15
Ce alte jocuri mai joci?: cs 1.6
Ce vei face dupa terminarea liceului?:Voi merge la facultate.

In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo?:Nu am factiune anterioara.
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? De ce ai parasit factiunea?:Nu am factiune
Cu ce se ocupa un helper?: Cu ajutorul playerilor.

Daca un player te intreaba cum da rob, ce ii raspunzi?:Pentru a da rob, ai nevoie de 10 Rob points.
Daca un player intreaba cum face bani repede, ce ii raspunzi?:Pentru a face bani repede, poti munci din lista [/jobs].
Daca un player intreaba cum face un clan, ce ii raspunzi?:Pentru a face clan trebuie sa ai 100 PP [/shop]
Ce pedeapsa se acorda pentru DM cu hunter ca politist?: Warn.


Clau Activatu , da eroarea: Nu puteti posta link-uri externe sau adrese e-mail in primele 7 zile de la inscriere. Va rugam sa contactati un administrator pentru mai multe informatii.


Ultima editare efectuata de catre ClauSHIELD@SILENT in Vin Feb 24, 2017 7:06 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Cristi
Admin
Cristi


Mesaje : 29
Data de înscriere : 13/02/2017

Cerere helper - ClauSHIELD Empty
MesajSubiect: Re: Cerere helper - ClauSHIELD   Cerere helper - ClauSHIELD Icon_minitimeVin Feb 24, 2017 6:57 pm

Imi trebuie linku' tau de la fb mersi !
Sus In jos
https://akyra2rpg.forumieren.com
Cristi
Admin
Cristi


Mesaje : 29
Data de înscriere : 13/02/2017

Cerere helper - ClauSHIELD Empty
MesajSubiect: Re: Cerere helper - ClauSHIELD   Cerere helper - ClauSHIELD Icon_minitimeVin Feb 24, 2017 7:07 pm

Respins
Sus In jos
https://akyra2rpg.forumieren.com
Continut sponsorizat





Cerere helper - ClauSHIELD Empty
MesajSubiect: Re: Cerere helper - ClauSHIELD   Cerere helper - ClauSHIELD Icon_minitime

Sus In jos
 
Cerere helper - ClauSHIELD
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere Helper -extazy
» Cerere helper Andrei.Nr1.
» Cerere Helper - Massive
» Cerere helper DiESEL.
» Cerere Helper KingMen99

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Akyra2Rpg :: Prima categorie :: Akyra2rpg :: Aplicatii Helper-
Mergi direct la: